26. Podsumowanie – certyfikat ukończenia kursu WordPressa

Drogi Uczestniku,

Serdecznie dziękujemy Ci za zaangażowanie i ciężką pracę włożoną w ukończenie naszego kursu WordPress. Twoja determinacja i chęć nauki są dla nas ogromną inspiracją.

Jako wyraz uznania za Twój wysiłek, z radością chcemy przyznać Ci certyfikat ukończenia kursu WordPress, który jest oficjalnym potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy. Dokument jest oficjalnym potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiedzy, a także świadczy o Twoim zaangażowaniu w rozwój osobisty i profesjonalny. Certyfikat może być świetnym dodatkiem do Twojego portfolio, pomagając Ci wyróżnić się wśród innych entuzjastów WordPressa i zwiększyć Twoją widoczność w społeczności twórców stron internetowych.

Oto, jak możesz otrzymać swój certyfikat ukończenia kursu:

  1. Przedstaw nam swoją stronę internetową: Prosimy o przesłanie linku do strony, którą stworzyłeś, na adres: info@mserwis.pl, abyśmy mogli zobaczyć efekty Twojej pracy. W tytule maila wpisz “Certyfikat Ukończenia Kursu WordPressa”
  2. Podaj swoje imię i nazwisko: Jeśli te dane nie są dostępne lub nie są zaktualizowane w Twoim koncie użytkownika.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy Ci towarzyszyć w tej edukacyjnej podróży i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wspaniałego stworzysz w przyszłości.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół KursWordPressa.eu

Szkolenie dedykowane klientom hostingu MSERWIS. Kup hosting MSERWIS a szkolenie otrzymasz gratis.

Kontakt

MSERWIS.pl

ul. Stacyjna 1/63
53-613 Wrocław