O KURSIE WORDPRESSA

Autorzy kursu mają wieloletnie doświadczenie w branży IT

Od ponad 20 lat związani są z branżą IT. W 2018 roku wspólnie zorganizowali i przeprowadzili warsztaty WordPressa we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu. Są autorami rozdziałów o technologii IT w Biblii e-biznesu 3.0 – najpopularniejszym poradniku biznesowym w Polsce. Posiadają doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego, prowadzą własny podcast i pomogli wielu osobom stworzyć ich wymarzone strony internetowe. Prowadzą także wykłady na uczelniach ASBIRO i WSB.

Michał Spławski

CEO Domeny.tv i MSERWIS. Właściciel marek Złapani w sieć, Dotinum, Let’s domains, Responer. Wykładowca ASBIRO. (lekcje 1-8)

logo domeny.tv

Marcin Pieleszek

CMO w MSERWIS i Domeny.tv. Od wielu lat szkoleniowiec IT security (easyITsecurity.pl). Współgospodarz podcastu dla e-biznesu “Złapani w sieć”. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Informatyka. (lekcje 9-24)

Dowiedz się więcej o autorach na stronach podcastu „Złapani w sieć”, który wspierają Domeny.tv i MSERWIS. Zapisz się do powiadomień podcastu i na bieżąco korzystaj z darmowej e-biznesowej wiedzy.

Szkolenie dedykowane klientom hostingu MSERWIS. Kup hosting MSERWIS a szkolenie otrzymasz gratis.

Kontakt

MSERWIS.pl

ul. Stacyjna 1/63
53-613 Wrocław